Життя

Radiohead сховали подвійний сюрприз у перевиданні альбому «OK Computer»

14 липня, 2017 17:16
Життя/Radiohead сховали подвійний сюрприз у перевиданні альбому «OK Computer»
Зберегти
Вигляд
Британський гурт Radiohead у перевиданні альбому 20-річної давності «OK Computer» сховав кілька сюрпризів з посланням для фанатів.

Британський гурт Radiohead у перевиданні альбому 20-річної давності «OK Computer» сховав кілька сюрпризів з посланням для фанатів. Перевидання має назву «OKNOTOK» і складається з трьох вінілових платівок, книжки і аудіокасети з архівними та демо-записами.

Запис на касеті починається зі звуків запуску 8-бітного британського комп'ютера ZX Spectrum, популярного у 1980-х. У кінці також лунають характерні звуки, тож фанатам стало цікаво, що це таке.

Виявилося, що це програма, для запуску якої розробили покрокову інструкцію, пише Medium.com.

Якщо все зробити правильно, ZX Spectrum виведе на екран такий текст: «Усередині вашого комп'ютера Томас Йорк, Колін Грінвуд, Джонатан Грінвуд, Едвард О'Брайен, Філіп Сілуей, Найджел Годріч і Стенлі Даунвуд». Унизу стоїть дата: 19 грудня 1996-го — за півроку до виходу «OK Computer».

Відтак запуститься код, що виводить на екран у випадковій послідовності різнокольорові блоки і літери, що супроводжується 8-бітними звуками.

Інший сюрприз захований у тій же програмі. Якщо зазирнути безпосередньо до оперативної пам’яті комп’ютера, можна побачити «таємне послання».

 

Нагадаємо, що Radiohead перевипустив альбом «OK Computer» з трьома невиданими піснями. Згодом одну з пісень музиканти Radiohead перезаписали.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Radiohead
Пов`язані новини