Війна

Радник Путіна заявив, що у Південній Осетії для «ДНР/ЛНР» створена «торгівельна інфраструктура»

26 серпня, 2018 18:25
Війна/Радник Путіна заявив, що у Південній Осетії для «ДНР/ЛНР» створена «торгівельна інфраструктура»
Зберегти
Вигляд
Південна Осетія — єдина країна, яка визнала самоназвані «ДНР» та «ЛНР».

Радник президента Росії та уповноважений РФ з питань Донбасу Владислав Сурков заявив, що в невизнаній Південній Осетії була створена «фінансова, торгівельна, економічна, юридична та організаційна інфраструктура» для самоназваних республік на Донбасі.

Про це повідомляє російське федеральне інформаційне агентство ТАСС.

«Усі ми знаємо, що та фінансова, торгівельна….інфраструктура, яка була створена у Південній Осетії для цих республік, є дорогою життя в умовах блокади, яку здійснює щодо народу Донбасу київський режим», — заявив Сурков.

Південна Осетія — єдина країна, яка визнала самоназвані «ДНР» та «ЛНР». Зі свого боку Росія — серед небагатьох країн, які визнали Південну Осетію незалежною державою.

Раніше видання «Коммерсант» повідомило, що російська компанія «Внешторгсервис», якою керує колишній віце-губернатор Іркутської області в РФ Володимир Пашков, зареєстрована у Південній Осетії. А після так званої «націоналізації» підприємств на території самоназваних республік, «Внешторгсервис» передали в управління заводи, шахти та інші підприємства на цій території.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заводами в «ЛНР» та «ДНР» керує екс-віце-губернатор Іркутська Пашков. Самого Пашкова пов'язують з олігархом-утікачем Сергієм Курченком. 

Таким чином через компанії, зареєстровані в Південій Осетії легалізується торгівля Російської Федерації з «ДНР» та «ЛНР».

У січні 2018 року «Внешторгсервис» потрапила до нового санкційного списку США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Життя крізь колючий дріт: лінія розмежування з Південною Осетією

Також читайте спецпроект Громадського (Не)визнані про те, як живуть, чого прагнуть і чого домагаються жителі спірних територій на пострадянському просторі.

Пов`язані новини