Старший радник з питань економіки новообраного президента США Девід Малпас підкреслив економічне зростання під час дискусії стосовно політики Федерального Резерву, посилаючись на потребу зростання малого бізнесу шляхом кращої регуляції, енергетичної політики і урізання податків.

Старший радник з питань економіки новообраного президента США Девід Мелпес підкреслив економічне зростання під час дискусії стосовно політики Федерального Резерву, посилаючись на потребу зростання малого бізнесу шляхом кращої регуляції, енергетичної політики і урізання податків.

Про це повідомляє Reuters.

«Я вважаю, що люди мають рухатися в бік віддалення від Федеральної резервної системи і більше говорити про іншу політику», — сказав радник Трампа.

Девид Мелпес, колишній працівник казначейства і держдепартаменту США під час правляння Рональда Рейгана і Джорджа Буша, зазначив, що новий президент фокусуватиметься на розвитку малого бізнесу, що буде досягнено через кращу державну регуляцію, спрощення та урізання податків.

«Федеральна резервна система незалежна. Проблема полягає у тому, що їх робота недобра. Наша економіка зростала повільно. Питання у тому, чи заглянуть вони всередину проблеми і бачать свою роль у ній», — зазначив Мелпес.

На думку радника, Федеральний резерв це одна з багатьох частин уряду, яка уповільнювала темпи зростання американської економіки.

Малпас не прокоментував можливість Кабінету президента США нишпорити за Трампом. Він сказав, що магнат нерухомості Нью-Йорка підкреслив, що хоче Кабінет, який працює у бізнесовому стилі. Задля цього він дав своєму напарнику Майку Пенсу більше повноважень для втілення особистих рішень.

Мелпес відхилив запитання про те, чи розглядається кандидатура нового голови Федерального резерву, на заміну Джаннет Йеллен, термін служби якої спливає на початку 2018 року.

«Я не думаю, що ми маємо говорити сьогодні про Федеральний резерв. Федеральний резерв робить те, що робить. Це незалежна установа, яка подивиться на підвищення процентних ставок у грудні, що засновано на прагненні якомога швидшого росту. Є всі ознаки того, що США пришвидшить економічне зростання, і я вважаю, що це чудово для країни», — зазначив радник нового президента.

Поділитись: