Світ

Радник Трампа з нацбезпеки отримав від фонду Пінчука $115 тисяч за участь у заходах — The Washington Post

13 червня, 2018 16:49
Світ/Радник Трампа з нацбезпеки отримав від фонду Пінчука $115 тисяч за участь у заходах — The Washington Post
Зберегти
Вигляд
Радник з національної безпеки США Джон Болтон у 2017 році отримав 115 тисяч доларів від фонду українського олігарха Віктора Пінчука.

Радник з національної безпеки США Джон Болтон у 2017 році отримав 115 тисяч доларів від фонду українського олігарха Віктора Пінчука. Гроші Болтону виплатили за участь у двох подіях, які спонсорувалися фондом бізнесмена.

Про це повідомляє The Washington Post.

У вересні 2017 року Болтон виступив у Києві, тоді він запевнив аудиторію, що Трамп не буде вносити радикальні зміни у зовнішню політику США. Також у лютому 2018 року Болтон взяв участь і в події у Мюнхені. Обидва заходи були оплачені фондом Пінчука, про це свідчать фінансові звіти Білого дому.

Речниця фонду Пінчука Наталія Вовк повідомила, що Болтона запросили в рамках ініціативи щодо «залучення найкращих промовців, які представляють різні точки зору політичного спектру своїх країн».

Washington Post додає, що виплати від Фонду Пінчука стали найбільшою одноразовою виплатою, яку отримав Болтон у 2017 році.

Загалом радник з нацбезпеки у звітності повідомив про доходи у 747 тисяч доларів гонорарів за промови, включно з 569 тисячами доларів від каналу Fox News, де він виступив у якості експерта. За рік Болтон заробив 2,2 мільйони доларів.

Раніше стало відомо, що спеціальний прокурор США Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії у президентські вибори 2016 року, почав розслідувати пожертви українського підприємця і мільярдера Віктора Пінчука на адресу фонду Дональда Трампа.

Пов`язані новини