Національне антикорупційне бюро розслідує справу щодо можливого незаконного збагачення радника президента Петра Порошенка, екс-глави Держприкордонслужби Віктора Назаренка.

Національне антикорупційне бюро розслідує справу щодо можливого незаконного збагачення радника президента Петра Порошенка, екс-глави Держприкордонслужби Віктора Назаренка.

Про це йдеться в матеріалах Солом'янського райсуду Києва.

У рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 368-2 ККУ (незаконне збагачення) детективи НАБУ просили суд надати тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю та перебувають у володінні ПАТ АКБ «Львів».  

Слідство отримало відомості щодо можливого зберігання певною особою грошових коштів, отриманих протиправним шляхом на рахунках підставних осіб, відкритих у відділенні згаданого вище банку.

Детектив просив розглянути клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі і документи. Він мотивував це тим, що є загроза зміни або знищення даних документів. Суд задовольнив це клопотання.

Як зазначається у матеріалах клопотання, у 2015-2016 роках екс-голова ДПСУ оформив на себе та членів своєї родини низку об'єктів нерухомості, загальна ринкова вартість яких складає близько 17,5 мільйона гривень, дані про які відсутні у його деклараціях.

«Під час досудового розслідування отримано інформацію про придбання членами родини Назаренка в період 2015-2017 років об'єктів нерухомості за дев'ятьма адресами», — йдеться в матеріалах суду.

Нагадаємо, голова прикордонної служби Назаренко звільнився через стан здоров'я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-голова прикордонників Назаренко: Я пішов з посади «під тиском обставин»

21 липня глава Державної прикордонної служби Віктор Назаренко знепритомнів під час виступу президента Білорусі Олександра Лукашенка у Києві під час спільної заяви із Петром Порошенком.

Протягом доби Назаренко перебував у реанімації

Президент Петро Порошенко заявив, що Назаренко стане його радником. Новим главою Держприкордонслужби призначено Петра Цигикала.

Поділитись: