Київська міськрада звернулася до Верховної Ради з проханням упорядкувати діяльність хостелів в Україні й розробити порядок контролю над їхньою діяльністю.

Київська міськрада звернулася до Верховної Ради з проханням упорядкувати діяльність хостелів в Україні й розробити порядок контролю над їхньою діяльністю.

Відповідне рішення Київради №175/3182 опубліковано в газеті «Хрещатик», передає «Інтерфакс-Україна».

«Останнім часом почастішали випадки використання житлових приміщень в якості об’єктів тимчасового розміщення, так званих хостелів, міні-готелів, приватних гуртожитків, що, безумовно, призводить до порушення прав інших мешканців будинків, які проживають в суміжних з хостелами приміщеннях», — ідеться у зверненні.

Депутати Київради, зокрема, просять Раду визначити правовий статус хостелів і подібних об’єктів та розробити чіткий порядок реєстрації, розміщення й функціонування.

Київрада закликала або заборонити хостели, або жорстко регламентувати їхнє розміщення в житлових будинках.

Крім того, депутати просять увести механізм контролю над діяльністю хостелів і розробити дієву систему штрафів за порушення зазначеного порядку.

У ніч на 2 жовтня в Запоріжжі 5 людей загинули внаслідок пожежі в хостелі. Згодом з’ясувалося, що хостел працював нелегально.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: