УКРАЇНА

Раду закликали забезпечити фінансування Суспільного в повному обсязі

13 липня, 2017 17:20
УКРАЇНА/Раду закликали забезпечити фінансування Суспільного в повному обсязі
Зберегти
Вигляд
Експерти групи Реанімаційного Пакету Реформ із питань медіа-реформи випустили спільну заяву, якою засуджують неврахування поправки про фінансування суспільного мовлення бюджетним комітетом Верховної Ради у змінах до державного бюджету на 2017 рік

Експерти групи Реанімаційного Пакету Реформ із питань медіа-реформи випустили спільну заяву, якою засуджують неврахування поправки про фінансування суспільного мовлення бюджетним комітетом Верховної Ради у змінах до державного бюджету на 2017 рік.

Про це повідомляє «Українське радіо».

«Громадськість закликає Верховну Раду України поставитися відповідально до створення одного з найважливіших інститутів демократії в Україні та забезпечити в державному бюджеті на 2017 рік належне фінансування для проведення оптимізації, модернізації та виконання функцій суспільного мовлення», — йдеться в повідомленні.

Чинний закон про суспільне мовлення передбачає мінімальну гарантію щорічного фінансування Національної суспільної телерадіокомпанії України на рівні 0,2% від видатків загального фонду держбюджету за попередній рік.

Це означає, що НСТУ у 2017 році мала би отримати 1,28 мільярдів гривень (близько 47 млн євро). Проте державний бюджет на 2017 рік передбачає, що НСТУ отримає лише 970 мільйонів гривень.

Зазначається, що таке рішення створює на самому початку реорганізації дефіцит у понад 300 млн грн. 

Як повідомлялося, депутати пропонували відхилити збільшення бюджету Суспільного.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини