Народні депутати відкликали представника фракції «Радикальної партії» Сергія Рибалку з посади керівника комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності.

Народні депутати відкликали представника фракції «Радикальної партії» Сергія Рибалку з посади керівника комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності. 

Відповідний проект постанови підтримали 255 народних депутатів на пленарному засіданні в четвер, передає «Інтерфакс-Україна».

«Останнім часом в ЗМІ за інформацією правоохоронних органів здійснюється дуже резонансна справа щодо причетності керованих їм (Рибалкою, — ред.) колись підприємств до торгівлі з окупантами, сепаратистами і бандитськими угрупованнями», — сказав народний депутат з фракції «БПП» Максим Курячий з трибуни парламенту в четвер.

«Безумовно, кожен має право на захист свого імені, гідності, честі. Це стосується і нашого колеги Сергія Рибалки. Я переконаний, що він буде захищатися. Якщо не винен — ​​він доведе свою невинність. Якщо навпаки винен, він буде притягнутий до відповідальності», — заявив він.

Глава фракції «Радикальна партія», яка делегувала Рибалко на пост керівника комітету, Олег Ляшко заявив, що Рибалко сам подав заяву про відставку.

«Сергій Рибалка подав заяву про відставку з посади голови комітету. Це його право як відповідального політика і державного діяча. Право парламенту — задовольнити заяву ... А ті все інсинуації, які ви зараз розповідаєте, залиште при собі», — заявив Ляшко.

Сам Рибалко водночас повідомив, що він у лікарні готується до операції, а депутати «скористалися його відсутністю», щоб звільнити.

Нагадаємо, СБУ перевіряла факти продажу снеків фрми Рибалки на тимчасово непідконтрольних територіях.

Як пише УНН, йдеться про товари, які виробляє корпорація S.Group, що належить родині депутата.

Низка брендів вказаної корпорації зареєстрована на тих самих офшорах, що і російські торгові марки снеків.

Більше того, журналісти встановили, що на території Липецька (РФ) діє снековий завод, який через офшори пов'язаний із бізнесом Рибалки.

Останній пробував спростувати свою причетність до Липецького активу, однак ЗМІ знайшли документи, які вказують на те, що Рибалка особисто ліцензував Липецький завод на виробництво свого смаженого насіння. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: