Життя

Рахунки в банку для монетизованих субсидій відкриватимуть автоматично

Кабмін
Життя/Рахунки в банку для монетизованих субсидій відкриватимуть автоматично
Зберегти
Вигляд
Громадянам, які отримують субсидію, не потрібно буде звертатися до Ощадбанку для відкриття рахунку, на який вона надходитиме.

«Людям не потрібно буде йти в банк, щоб відкрити рахунок. Це буде робити Ощадбанк автоматично після подачі заявки на отримання субсидії до управління соцзахисту», — повідомив віце-премєр-міністр України Павло Розенко.

Зазначається, що з 1 січня 2019 року монетизовані субсидії отримуватимуть ті громадяни, які звернутися за ними вперше, а до початку опалювального сезону на монетизовані субсидії переведуть всіх, хто їх отримує.

27 грудня уряд затвердив постанову про перехід на монетизацію субсидій у 2019 році.

Зазначимо, що монетизація субсидій — це перехід до моделі, коли призначені населенню субсидії виплачуються у грошовій формі, а не у вигляді знижки у тарифах.

Зазначається, що перехід на монетизацію субсидій відбудеться у 3 етапи. Першим етапом передбачається, що з 1 січня 2019 року монетизується субсидія для 100-150 тисяч сімей, які звернулись за субсидіями з новим пакетом документів.

Починаючи з травня відбудеться монетизація субсидій для тих домогосподарств, яким призначили субсидію на неопалювальний сезон, а з 1 жовтня відбудеться повний перехід на монетизацію субсидій.

Пов`язані новини