Перший день ракетних випробувань Збройних сил України пройшов успішно да без будь-яких ускладнень. Всі запущені ракети точно влучили у задані цілі

Перший день ракетних випробувань Збройних сил України пройшов успішно да без будь-яких ускладнень. Всі запущені ракети точно влучили у задані цілі.

Про це в ефірі Громадського повідомив Володимир Крижановський, начальник прес-центру повітряного командування «Південь».

«Відбувся перший день контрольних льотних випробувань ракет середньої дальності. Навчання пройшли на оцінку «відмінно». Присутні на цьому заході головнокомандувач ЗСУ Віктор Боженко та командувач повітряних сил ЗСУ Сергій Дроздов підкреслили, що навчання пройшли на дуже високому рівні. Було здійснено 16 запусків ракет і всі ракети влучили у цілі.», — повідомив Володимир Крижановський.

За його словами, ракети повинні були попасти в заданий майданчик акваторії Чорного моря та вразити крилату ракету.

Він також повідомив, що до України не було висунуто жодних претензій з Боку Росії.

«Найголовніше, що Україна чітко дотримувалась усіх норм міжнароджного права. Сектор стрільб був виключно у повітряному просторі України. Лінія проходила не менше ніж в 130км від АР Крим. Жодних претензій висунути до України не змогли. Але їх не може бути. Навчання пройшли спокійно без будь-яких ускладнень», — сказав Крижановський.

Раніше повідомлялося, що Міноборони допускає можливість російської атаки у відповідь на ракетні стрільби.

Поділитись: