Життя

Rapid Trident-2014: «Тут військові по-справжньому вчаться»

Життя/Rapid Trident-2014: «Тут військові по-справжньому вчаться»
Зберегти
Вигляд

Впродовж одинадцяти днів, з 15 по 26 вересня, на Львівщині, у рамках навчань Rapid Trident-2014 («Швидкий тризуб - 2014»), військові з 15-ти країн світу вивчають, як облаштовувати блок-пости за стандартами НАТО, знешкоджувати терористів та розміновувати об’єкти.

На Яворівщині проводять українсько-американські тактичні навчання «Репід Трайдент - 2014» на різних ділянках військовогополігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ. 

Під час практичних занять використовується майже 700 одиниць зброї та понад 150 військових автомобілів і бойових машин. Загалом у навчанні беруть участь майже 1200 військовослужбовців. Найбільша група військових є українська: майже 600 офіцерів та курсантів Академії сухопутних військ, морської піхоти та Національної гвардії України. Серед закордонних учасників найбільша група від армії США – майже 200 осіб.

Серед високопосадовців, зокрема, були командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Анатолій Пушняков, командувач Сухопутних військ ЗС США в Європі генерал-лейтенант Дональд Кемпбел, Секретар Сухопутних військ армії США містер Джон МакХью, командувач Командування Сухопутних військ НАТО генерал-лейтенант Фредерік Бен Ходжес. А також представники командувань збройних сил інших країн-учасниць та Київської асоціації військових аташе.

Навчання триватимуть з 15 до 26 вересня.

/ Нікіта Мєкєнзін

Пов`язані новини