Голова президентської партії «Слуга народу» Дмитро Разумков допускає, що він може стати прем’єр-міністром, але запевняє, що зараз такі розмови не ведуться.

«Якщо я буду відповідати тим викликам, які будуть стояти перед парламентом та перед нашою політичною партією, можливо, але зараз таких розмов не ведеться», — сказав Разумков.

Він також нагадав, що питання посади прем’єра вирішує на один депутат, а вся Верховна Рада.

«Так, в нас буде більшість, я сподіваюся, але це ж не монополія на владу. Там є народні депутати, які будуть голосувати за кандидатуру прем’єр-міністра України. Та ж сама ситуація з головою Верховної Ради. Я впевнений, що на будь-яку з вищезазначених в нас є непогані кандидати, але ми про це будемо казати вже у Верховній Раді», — зазначив голова президентської партії.

Раніше в «Слузі народу» заявили, що проєкт коаліційної угоди готовий на 70%.

Нагадаємо, 21 липня 2019-го українці обирають новий склад парламенту 9-го скликання. Чергові вибори, згідно із законодавством мали відбутись 27 жовтня цього року, але новообраний президент Володимир Зеленський розпустив парламент одразу після інавгурації. Привід — відсутність коаліції та довіри до парламенту.

все про вибори в Раду читайте тут

Поділитись: