ENRU

Речник АТО: Інформація про замінування Щастинської ТЕЦ — провокація «ЛНР»

Речник АТО Леонід Матюхін спростував розповсюджену інформацію Ігора Плотницького про замінування Щастинської ТЕЦ українськими військовими.

Про це він повідомив в ефірі Громадського.

«Важко коментувати та слухати те, що говорить Плотницький. Крім провокацій, іншого очікувати навіть не можна. Важко щось прогнозувати, але однозначно вони роблять будь-що аби звинуватити українську сторону. У мене немає інформації про те, що щось заміновано в тому районі», — сказав Матюхін.

Раніше ЗМІ розповсюдили вимогу голови самоназваної «ЛНР» Ігора Плотницького до Петра Порошенка. Він стверджував, що українські військові нібито замінували водосховище поруч з ТЕЦ і вимагав негайно вжити заходів.

«Я вимагаю, щоб Порошенко негайно розібрався в даній ситуації і не допустив свавілля з боку українських військових, так як там проживають мирні громадяни. Прошу міжнародні організації звернути увагу на такі загрози. Хочу зазначити, що ця диверсія буде не тільки порушувати Мінські угоди, але і буде злочином проти людяності. Ми не допустимо шантажу і прямих погроз», — сказав Плотницький.