Речник АТО Леонід Матюхін спростував розповсюджену інформацію Ігора Плотницького про замінування Щастинської ТЕЦ українськими військовими

Речник АТО Леонід Матюхін спростував розповсюджену інформацію Ігора Плотницького про замінування Щастинської ТЕЦ українськими військовими.

Про це він повідомив в ефірі Громадського.

«Важко коментувати та слухати те, що говорить Плотницький. Крім провокацій, іншого очікувати навіть не можна. Важко щось прогнозувати, але однозначно вони роблять будь-що аби звинуватити українську сторону. У мене немає інформації про те, що щось заміновано в тому районі», — сказав Матюхін.

Раніше ЗМІ розповсюдили вимогу голови самоназваної «ЛНР» Ігора Плотницького до Петра Порошенка. Він стверджував, що українські військові нібито замінували водосховище поруч з ТЕЦ і вимагав негайно вжити заходів.

«Я вимагаю, щоб Порошенко негайно розібрався в даній ситуації і не допустив свавілля з боку українських військових, так як там проживають мирні громадяни. Прошу міжнародні організації звернути увагу на такі загрози. Хочу зазначити, що ця диверсія буде не тільки порушувати Мінські угоди, але і буде злочином проти людяності. Ми не допустимо шантажу і прямих погроз», — сказав Плотницький.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile