Редакційна Рада ГО «Громадське Телебачення» винесла рішення щодо публічного висловлювання Богдана Кутєпова у Facebook. 

Так, Редрада рекомендувала виконавчому директору Організації, за наявності правових підстав, винести догану Кутєпову Богдану із записом до трудової книжки, що може бути передумовою звільнення в разі подальших порушень. Також Редрада рекомендувала Кутєпову здійснити пожертвування (донат) на рахунок Організації, у розмірі, який визначить сам Кутєпов. 

Окрім того, Редрада рекомендувала Програмній раді під час найближчих зборів затвердити зміни до політик та процедур Організації в частині, що стосується публічних висловлювань співробітників громадської організації «Громадське телебачення», зокрема й у соціальних мережах, та визначити можливі санкції щодо порушників. 

Богдан Кутєпов повідомив, що готовий виконати рішення Редради.

Рішення Редради має рекомендаційний характер. Головна редакторка Громадського Ангеліна Карякіна та виконавча директорка Марина Голота повідомили, що виконають рекомендації Редакційної Ради. 

Нагадаємо, Богдан Кутєпов критично висловився щодо запитань журналістів, які взяли участь у пресконференції Олега Сенцова та Олександра Кольченка 10 вересня. У дописі в Facebook Кутєпов написав: «Я вважаю так: щоб не було потім вереску про утиски свободи слова, журналістів повинні пиз**ти самі ж журналісти. А журналісток – журналістки. Тих, котрі ставлять тупі питання, просто садити на місце чи виводити з зали. А тих, хто під виглядом журналістів приходить провокувати від Шарія, Медведчука чи з кремлівських помийок типу Страни.юа — нещадно пиз**ти. С — Саморегуляція».

ГО «Громадське телебачення» засудило публічні висловлювання журналіста Кутєпова, була скликана Редрада. 

Поліція відкрила кримінальне провадження за заявою редакції «Страна.ua», яка поскаржилася на заклики до нібито побиття та перешкоджання професійній діяльності журналістів цього видання. Водночас статус Кутєпова у справі наразі невідомий, hromadske направило запит до поліції та очікує на відповідь.

Поділитись: