Політика

Референдум оголошено, іншого наказу не було — сепаратист Болотов

Політика/Референдум оголошено, іншого наказу не було — сепаратист Болотов
Зберегти
Вигляд

Питання проведення референдуму на Луганщині буде узгоджене 'з народом', а рішення — спільне для всього Півдня і Сходу. Про це на зустрічі з російськими журналістами заявив самопроголошений 'народний губернатор' Луганської області Валерій Болотов, коментуючи пропозицію Володимира Путіна відкласти референдум.

'Буде правильним, якщо ми спитаємо в народу — відкладати чи не відкладати... Якщо б у нас було трохи більше часу, ми б набагато краще підготувалися до цього референдуму політично, економічно й юридично зокрема', - зізнається очільник сепаратистів.

Він запевнив, що підготовка до т.з. 'волевиявлення' триває і зупинятися не буде, оскільки 'референдум оголошено, іншого наказу поки що не було'.

Нагадаємо, що напередодні в Луганську проросійськи налаштовані люди викрали танк Т-34, який перебув на реконструкції і довгі роки стояв на постаменті в районі меморіального комплексу 'Гостра могила'. Його підігнали до барикад захопленої будівлі СБУ в Луганську, буцімто щоб підготуватися до святкувань, приурочених до Дня Перемоги.

 

 

Пов`язані новини