ENRU

Реформа Суспільного під загрозою через пропозицію Кабміну змінити бюджет — Сюмар

Проект зміни державного бюджету на 2017-й рік, який вніс до парламенту Кабінет міністрів, ставить під загрозу реформу Суспільного мовлення в Україні.

Про це заявила депутатка від «Народного фронту», голова комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар, передає «РБК-Україна».

За її словами, реєстрація у Верховній Раді проекту закону про внесення змін до державного бюджету стала несподіванкою для народних депутатів.

«Сьогодні уряд абсолютно несподівано для багатьох вніс зміни до бюджету і це дійсно стало несподіванкою для народних депутатів. На жаль, в тому проекті, який ми тільки побачили, дуже багато сумнівних речей і немає речей, які б сприяли реформам», — заявила Сюмар.

Також Сюмар додала, що внесення в парламент проекту закону про перерозподіл великих коштів в ніч перед голосуванням є «неповагою до народних депутатів».

Зазначимо, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман особисто прибув до Ради і попросив протягом дня розглянути законопроект №6600 про внесення змін до державного бюджету на 2017 рік.

За його словами, перерозподіл бюджету передбачає «фінансування субсидій для українських громадян, заробітну плату в оборонному секторі, фінансування заробітних плат для лікарів, фінансування програми «Безкоштовні ліки».

«Я дуже просив би вас сьогодні ухвалити рішення про розгляд цього законопроекту саме сьогодні», — заявив Гройсман.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram