Життя

Регіональний центр з надання правової допомоги не доручав Грабовському захист Алєксандрова

Життя/Регіональний центр з надання правової допомоги не доручав Грабовському захист Алєксандрова
Зберегти
Вигляд

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги не надавав адвокату Юрію Грабовському доручення для здійснення захисту російського спецпризначенця Алєксандра Алєксандрова.

Про це йдеться у листі Громадському від Регіонального центру.

«Доручення Регіональним центром для здійснення захисту за призначенням Алєксандрова Алєксандра адвокату Грабовському Юрію Леонідовичу не видавалось. Участь у справі обвинуваченого військовослужбовця Олександра Александрова він брав як приватний захисник», — сказано в листі.

Разом з тим, зазначається, що центр дійсно співпрацював із Грабовським із 2013 року.

«Останній надавав безоплатну вторинну правову допомогу на підставі укладених між адвокатом та центром контрактів від 2013 року – № 27, від 2014 року – № 19, від 2015 року – № 12, від 2016 року – № 69», — повідомили у центрі.

Крім того, як зазначається, «19 травня 2015 року на підставі постанови старшого слідчого Головного слідчого управління СБУ від 19.05.2015 Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві було видано доручення адвокату Кравчуку Костянтину Павловичу для здійснення захисту за призначенням Алєксандрова Алєксандра».

При цьому, наказом центру від 17 вересня 2015 № 388 дію цього доручення було припинено, у зв'язку з наявністю у Алєксандрова захисника за договором, відповідні документи про підтвердження чого були надані до Регіонального центру.

Нагадаємо, раніше член Ради адвокатів України Сергій Осика в ефірі Громадського заявив, що Грабовський отримав справу російських ГРУшників через центр з надання безоплатної правової допомоги.

«Він (Грабовський – ред.) потрапив в цю справу через систему безкоштовної правової допомоги, яка видала йому доручення на участь у цій справі», — зазначив адвокат.

/фото Громадське/

Пов`язані новини