Журнал Forbes представив щорічний рейтинг найбільш високооплачуваних акторок, очолила його Скарлетт Йоханссон, яка заробила за рік 40,5 мільйона доларів.

Журнал Forbes представив щорічний рейтинг найбільш високооплачуваних акторок, очолила його Скарлетт Йоханссон, яка заробила за рік 40,5 мільйона доларів.

Її доходи зросли завдяки ролі Чорної вдови у фільмі «Месники: Війна нескінченності» за коміксами Marvel.

Introducing the world's highest paid actresses of 2018. Did your favorite make the list?https://t.co/5JzbXS96et pic.twitter.com/cL3uWXYm76
— Forbes (@Forbes) August 17, 2018

Друге місце посіла Анджеліна Джолі, яка заробила 28 мільйонів доларів; більшу частину цієї суми склав аванс за зйомки в продовженні «Малефісенти».

Третю сходинку посіла Дженніфер Еністон, чий річний дохід склав 19,5 мільйона доларів. Як зазначає Forbes, більшу частину цієї суми акторка заробила завдяки рекламним контрактам з авіакомпанією Emirates, виробником питної води Smartwater і косметичним брендом Aveeno.

The world's highest-paid actresses of 2018:
1. Scarlett Johansson, $40.5M
2. Angelina Jolie, $28M
3. Jennifer Aniston, $19.5Mhttps://t.co/hUS1yLxsf7 pic.twitter.com/PyAH3WophI
— Forbes (@Forbes) August 16, 2018

У п'ятірку найбільш високооплачуваних акторок також потрапили Дженніфер Лоуренс (18 мільйонів доларів) і Різ Уізерспун (16 мільйонів).

Нагадаємо, американський актор Джордж Клуні за рік заробив більше, ніж коли-небудь заробляв будь-який інший актор у світі. Досягти цього Клуні здебільшого допоміг продаж компанії з виробництва текіли, співвласником якої він був.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile