Рейтинг кандидата у президенти Володимира Зеленського буде нижчий, ніж показують дослідження.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто.

«Хоча ми ще не знаємо. Є ще майже тиждень, будуть ще якісь події, буде показаний фільм. Як це буде відбуватися ми зараз поки що не знаємо. Та якщо ситуація буде така як зараз, коли ми враховуємо явку, то дійсно виходить, що прихильників Зеленського, і це не тільки молодь, впринципі приходить менше ніж у Порошенка чи Тимошенко», - сказав він.

Крім того, Паніотто додав, що різниця в результатах може коштувати Зеленському потрапляння у другий тур виборів президента.

«Скажімо, якщо буде явка 45% відсотків, то він може не потрапити у другий тур. Хоча, скоріш за все явка буде на рівні 60-65% і тому у нього зараз найбільші шанси потрапити до другого туру», — вважає соціолог.

Нагадаємо, за результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 14-22 березня, у президентському рейтингу лідирує комік Володимир Зеленський, на 15% від нього відстає чинний президент Петро Порошенко, а третю позицію посіла лідерка Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Крім того, за 7 місяців до парламентських виборів в Україні найбільшу підтримку має політична партія «Слуга народу» — 24,4%. Другу позицію посідає об'єднання Юлії Тимошенко — «Батьківщина», третю — «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня.

Поділитись: