ENRU

Ректора КПІ обрали главою наглядової ради «Укроборонпрому»

Ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» Михайла Згуровського обрали головою Наглядової ради «Укроборонпрому».

Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

Заступником голови обрали генерал-лейтенанта Ярослава Скалько, екс-головнокомандувача Військово-повітряних сил України.

Також Наглядова рада закликала Кабінет міністрів якомога швидше призначити ще двох членів Наглядової ради, які мають бути іноземними фахівцями світового рівня із міжнародним військовим і управлінським досвідом.

Один з цих іноземних фахівців має зайняти посаду другого заступника Голови.

Наглядова рада заслухала та схвалила звіт Генерального директора Романа Романова за поточний період і подякувала за досягнуті результати.

Наглядова рада є вищим органом управління «Укроборонпрому», до її повноважень входить затвердження стратегії розвитку і напрямів діяльності Концерну, здійснення контролю за виконанням Концерном та його учасниками покладених на них завдань у сфері оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва, затвердження напрямів діяльності Концерну, визначення інвестиційної політики.

Згуровський Михайло — Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, академік Національної академії наук України, доктор технічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, тричі лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, лауреат премії В.М. Глушкова НАН України, професор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАБУ розслідує корупцію в Укроборонпромі — Foreign Policy