Ремонт пошкодженого в результаті обстрілу водоводу в Торецьку не встигли завершити до закінчення триденного режиму тиші

Ремонт пошкодженого в результаті обстрілу водоводу в Торецьку не встигли завершити до закінчення триденного режиму тиші.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

За повідомленнями місцевої влади, ремонтні роботи будуть продовжуватися 2 грудня.

На місці працює ремонтна бригада у складі 20 осіб – працівників Часовоярского регіонального виробничого управління компанії «Вода Донбасу».

Також на місці проведення ремонтних робіт постійно перебувають наглядачі Міжнародного Червоного Хреста.

За словами заступника міського голови Торецька з питань житлово-комунального господарства Сергія Винника, це додає певних гарантій безпеки працівникам, які виконують роботи. За його словами, ремонтні роботи не встигли завершити через погодні умови та через те, що час перебування фактично на лінії розмежування, де розташований водовід обмежений.

«Вдалося приварити тільки одну сторону муфти. Не встигли сьогодні. О 9:00 тільки доїжджають ремонтники, працювати можна тільки до 16:00. О 16:00 вони мають перетнути назад «нульовий» блокпост, бо хоч є офіційний документ, все може відбутися. Ми хочемо завершити якнайшвидше, бо не хочемо наражати людей на небезпеку. І мешканці міста досі без води. Будемо намагатися завтра», — розповів Винник.

Продовження режиму тиші Громадському підтвердили у Спільному центрі контролю і координації припинення вогню:

«Ми домовлялися з протилежною стороною про режим тиші до 31 грудня, все в силі. Ми підтвердили гарантії безпеки для працівників, які виконують ремонтні роботи. До того ж, на місці чергують представники Моніторингової місії ОБСЄ, щоправда тільки до 14:00, хоча нам хотілося б щоб довше. Пошкодження дуже серйозне, довелося вирізати шматок труби, приварити все не встигли, зокрема через погодні умови. За ці три дні режим тиші дійсно зберігався, обстріли не фіксували», – розповів Громадському прес-офіцер Спільного центру контролю і координації припинення вогню Тарас Грень.

В Торецьку організували 20 пунктів розливу води в різних районах міста.

Цистернами підвозять технічну воду для побутових потреб.

Місцева влада каже, що питна вода теж розливається, але місцеві мешканці кажуть, що переважно купують питну воду в магазинах.

Нагадаємо, в ніч на 24 листопада в результаті обстрілів поблизу Торецька було пошкоджено водовід «Горлівка-Торецьк» діаметром 900 мм, в результаті чого водопостачання в місто було повністю призупинене.

Раніше повідомлялося, що Торецьк близький до гуманітарної катастрофи через відсутність водоводу.

Поділитись: