Війна

Ремонту мосту у Станиці Луганській заважає КПВВ бойовиків – голова райадміністрації

23 січня, 2017 18:30
Війна/Ремонту мосту у Станиці Луганській заважає КПВВ бойовиків – голова райадміністрації
Зберегти
Вигляд
Ремонт зруйнованого мосту через річку Сіверський Донець у Станиці Луганській буде можливий лише, якщо бойовики самоназваної «ЛНР» перенесуть свій пункт пропуску на правий берег річки.

Ремонт зруйнованого під час бойових дій мосту через річку Сіверський Донець у Станиці Луганській буде можливий лише, якщо бойовики самоназваної «ЛНР» перенесуть свій пункт пропуску на правий берег річки.

Про це під час інтерв'ю журналісту Громадського повідомив голова Станично-Луганської районної державної адміністрації Юрій Золкін.

«Лише коли бойовики залишать міст й підуть на правий берег річки. Тільки тоді ремонт стане можливим», – заявив глава райдержадміністрації.

Ще однією умовою початку відновлювальних робіт є стійкий режим тиші. Однак, наголосив Юрій Золкін, режим припинення вогню у Станиці Луганській бойовики порушують щоночі.

«Нема тиші, нема умов для розведення військ. Ви би туди ризикнули піти на міст до бойовиків? Я би не ризикнув відправити туди своїх людей», – сказав Золкін.

У разі, якщо сторони таки домовляться про ремонт зруйнованого мосту, за ходом робіт, на думку Золкіна, мають спостерігати представники ОБСЄ.

Нагадаємо, що розведення військ у районі Станиці Луганської вчергове було зірване через обстріли з боку бойовиків в ніч з 22 на 23 січня.

Раніше в ефірі Громадського перший заступник глави СММ ОБСЄ Олександр Хуг розповів, що розведення військ в Станиці Луганській, яке заплановано в Рамковій угоді, має зробити безпечнішим для цивільного населення перехід через річку Сіверський Донець.

У свою чергу, Тоні Фріш – кординатор гуманітарної групи по Донбасу від ОБСЄ на перемовинах у Мінську в інтерв'ю Громадському про проблеми із гуманітарною допомогою і перетином лінії зіткнення на Донбасі для місцевих мешканців.

Пов`язані новини