Світ

Речницю Білого дому в ресторані Вірджинії попросили залишити заклад через роботу на Трампа

23 червня, 2018 22:24
Світ/Речницю Білого дому в ресторані Вірджинії попросили залишити заклад через роботу на Трампа
Зберегти
Вигляд
Речницю Білого дому Сару Сандерс попросили залишити ресторан у штаті Вірджинія через її роботу на президента США Дональда Трампа.

Речницю Білого дому Сару Сандерс попросили залишити ресторан у штаті Вірджинія через її роботу на президента США Дональда Трампа.

Про це сама Сандерс заявила у Twitter.

За її словами, власник ресторану Red Hen у місті Лексінгтон штату Вірджинія попросив Сандерс залишити заклад та обумовив це її роботою на президента.

«…І я ввічливо пішла. Її дії говорять набагато більше про неї, ніж про мене. Я завжди намагаюся якнайкраще піклуватися про людей, включно з тими, з якими я не згодна…», — написала Сандерс.

Її допис у соцмережі набрав 22 тисячі репостів, уподобали це 62 тисячі користувачів Twitter.

Під дописом Сандерс користувачі соцмережі почали сперечатися, деякі з них підтримали власника закладу.  Цей інцидент також прокоментував і батько Сандерс Майк Хаккабі, який є колишнім губернатором Арканзасу. Він розкритикував цей ресторан.

Як додає Associated Press, раніше один з ресторанних критиків Лос-Анджелеса писав про Red Hen: «Не їжте тут, якщо ви республіканець або патріот».

Нагадаємо, у квітні у кав'ярні Starbucks у Філадельфії правоохоронці безпідставно затримали двох афроамериканців, які сиділи у закладі без замовлення.

Тоді менеджер Starbucks попросив чоловіків залишити заклад, адже вони сиділи у ньому без замовлення. Їм також заборонили користуватись туалетом, адже це «дозволено лише покупцям».

Чоловіки пояснили, що сидять у кав’ярні та чекають на свого друга. Адміністрація Starbucks викликала поліцію. Чоловіків доставили у відділок та відпустили лише через 8 годин.

Пізніше виконавчий директор Starbucks Кевін Джонсон заявив, що дії його підлеглих були невірними і вибачився за інцидент від імені мережі.

Згодом кав’ярня Starbucks оголосила, що на день закриє 8 тисяч кав'ярень у США для інструктажу щодо расових упереджень.

Пізніше Starbucks заявила,що дозволить користуватися туалетамивідвідувачам, які нічого не замовили.

Пов`язані новини