21 листопада у Мистецькому арсеналі відкриється виставка сучасного мистецтва «Революціонуймо». Це міжнародний проект-дослідження, що об’єднує мистецькі й музейні інституції з України і Нідерландів.

Понад 30 сучасних митців та мистецьких груп із 15 країн мовою інсталяції, живопису, мультимедій, відео та фото документацій, перформансу говоритимуть про події революцій та аналізуватимуть їх як суспільне явище. Проект досліджує можливості мистецтва в часи криз. Особистий, критичний і ретроспективний погляд фокусується на особливій історичній події – Революції Гідності в Україні. 

Організатори проекту: Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал», Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності, фундація «A Tale of a Tub» (Нідерланди). Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Кураторки проекту: Катерина Філюк (Україна), Натанія ван Дайк (Нідерланди).

Відкриття виставки 21 листопада о 19:00. 21-22 листопада вхід на виставку вільний.

У день відкриття, виставки 21 листопада відбудеться перформанс німецького художника-концептуаліста Олафа Ніколаї «In the Woods There Is A Bird . . .»

Поділитись: