За майже чотири роки при владі режим екс-президента Віктора Януковича вкрав з державного бюджету та вивів із країни від 20 до 30 мільярдів доларів.

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко, презентуючи проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стягнення у дохід держави необгрунтованих активів», передає «Укрінформ».

«За різними оцінками експертів і правоохоронних органів, режимом Януковича за неповні чотири роки було виведено з країни і вкрадено з державного бюджету від 20 до 30 мільярдів доларів», – сказав Петренко.

За його словами, наслідки виведення бюджетних грошей можна побачити «як з прямих доказів, так і з тієї ситуації, яка склалася на початку 2014 року, коли діра в бюджеті становила близько 290 мільярдів гривень».

За його словами, масштаб корупційних схем з виведення коштів із бюджетного сектору України вражає міжнародних експертів і правоохоронців. Петренко наголосив, що ці кошти зараз знаходяться як в українських банках, так і в інших країнах.

Нагадаємо, у липні міністр фінансів повідомив, що конфіскація до державного бюджету заарештованих грошей режиму Януковича у 2016 році не виглядає реалістичною.

Поділитись: