Британський кінорежисер Гай Річі зняв рекламний ролик для компанії Beats Electronics. Відео режисер знімав у Києві, однак у ролику локації подаються як Росія.

Британський кінорежисер Гай Річі зняв рекламний ролик для компанії Beats by Dr. Dre. Відео режисер знімав у Києві, однак у ролику локації представлені як Росія.

Реклама для відомого бренду оприлюднена 7 червня на офіційному каналі Beats by Dr. Dre у YouTube.

Відео: Beats by Dre/YouTube

За сюжетом у ролику розповідається про хлопчика Андрія — «надію російського футболу». Він набиває м'яча вдома і на подвір'ї спального району, який представлений як Росія.

Водночас як помітив журналіст Громадського, епізоди на відео з хлопчиком знімали на Лівому березі Києва, біля озера Тельбін. Зйомки відбулись упродовж 26-27 квітня.

Сам відеоролик приурочений до Чемпіонату світу з футболу-2018, який пройде влітку у Росії. На відео присутні відомі зірки футболу, зокрема, Неймар, Месут Езіл та Тьєррі Анрі.

Нагадаємо, компанія Lufthansa використала кадри з Києва для ролика до Чемпіонату світу-2018, який пройде у Росії.

Німецький журналіст Борис Райтшустер, посилаючись на джерело, причетне до зйомок цього відео, розповів, що Lufthansa у своєму ролику видала Київ за Москву, тому що у Росії було важко отримати дозвіл на зйомку. 

Пізніше німецька авіакомпанія Lufthansa вибачилася за рекламний ролик.

Поділитись: