Життя

Режисер Ларс фон Трієр заперечує звинувачення Бйорк у сексуальних домаганнях

17 жовтня, 2017 15:17
Життя/Режисер Ларс фон Трієр заперечує звинувачення Бйорк у сексуальних домаганнях
Зберегти
Вигляд
Режисер Ларс фон Трієр заперечує звинувачення в сексуальних домаганнях до ісландської співачки Бйорк, яка зіграла в його фільмі «Та, що танцює в темряві».

Режисер Ларс фон Трієр заперечує звинувачення в сексуальних домаганнях до ісландської співачки Бйорк, яка зіграла в його фільмі «Та, що танцює в темряві».

Про це пише The Guardian.

Режисер заявив, що «було не так, але ми точно не були друзями, і це факт».

Натомість продюсер Петер Ольбек Йенсен, який також працював над фільмом, своєю чергою заявив, що «жертвами були саме вони з фон Трієром», а не Бйорк.

«Ця жінка набагато сильніша за мене й Трієра разом узятих. Вона диктувала умови й була близькою до того, щоби зірвати зйомки фільму, вартістю в 100 мільйонів крон», — розповів Йенсен.

Напередодні співачка Бйорк розповіла про домагання з боку данського режисера під час зйомок. Ім’я режисера Бйорк не називала. Утім, єдиним данським режисером, з яким їй доводилося працювати, був саме Ларс фон Трієр.

Про домагання з боку режисера Бйорк написала на тлі скандалу з голлівудським продюсером Харві Вайнштейном. 

Вайнштейна виключили зі складу Британської академії кіно після того,  як американська газета New York Times  оприлюднила  матеріал, у якому продюсера звинуватили в сексуальних домаганнях.

Журналісти писали, що Вайнштейн домагався молодих актрис і співробітниць кінокомпанії.

Зокрема, після публікації New York Times, актриси Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу звинуватили Вайнштейна в домаганнях і розповіли, коли це сталося. Пізніше голлівудська акторка Роуз Макгоун звинуватила продюсера у зґвалтуванні.

Натомість акторка Ліндсі Лохан заступилася за Вайнштейна й назвала «неправильним» скандал, який зчинився навколо нього.

15 жовтня стало відомо, що поліція Лондона розслідує 3 нових   епізоди сексуальних злочинів у справі Вайнштейна

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини