Джеймса Ганна звільнили з поста режисера «Вартових Галактики 3» через старі дописи у Twitter, у яких він жартував про зґвалтування і побиття дітей.

Джеймса Ганна звільнили з поста режисера «Вартових Галактики 3» через старі дописи у Twitter, у яких він жартував про зґвалтування і побиття дітей.

Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Ганн поставив і написав перші два фільми про Вартових Галактики, але режесером третьої частини йому тепер не бути. Таке рішення озвучив голова ради директорів Disney Алан Хорн.

Твіти, про які йдеться, написані Ганном в 2008-2011 роках. У них він жартував про СНІД, Голокост, зґвалтуваннях і побитті дітей.

«Краще в зґвалтуванні — це коли тебе перестають ґвалтувати і ти такий: «Вау, як же це здорово, коли тебе не ґвалтують!», — писав режисер.

Увагу до цих постів привернув ультраправий письменник Майк Серновіч, один з популяризаторів так званого «Піццагейта». Він відшукав старі твіти Ганна і на їх основі звинуватив його в педофілії.

Після цього Серновіч почав активно виступати проти режисера і навіть спробував привернути увагу Disney, щоб домогтися його звільнення. Ганн відповів низкою публічних заяв у своєму мікроблозі, де вибачився за неприйнятні вислови. Твіти з грубими жартами він все-таки видалив, а пізніше і сам акаунт (але швидко його відновив).

За словами режисера, все написане ним — жахливо. Багато років тому Ганн хотів провокувати і привертати увагу, але тепер він заявляє, що змінився і «став іншою людиною» з іншими цінностями і переконаннями.

«Джеймс Ганн видалив близько 10 тисяч твітів і особистий блог після виявлення в них пов'язаного з педофілією контенту. Медіа намагаються вигородити його і дати (історії) вщухнути. Не дозволяйте їм », — писав Серновіч.

У 2012-му ЛГБТ-організація GLAAD (Gay & Lesbian Alliance Against Defamation) вимагала від режисера прокоментувати його висловлювання про геїв і лесбіянок. Тоді Ганн вибачився і підкреслив, що його пости планувалися як сатира, а не образи. У тому ж році видання The Mary Sue звернуло увагу на написану Ганном в 2011 році статтю під заголовком «50 супергероїв, з якими ви найбільше хотіли б переспати».

Хто займе пост режисера «Вартових Галактики 3» поки невідомо.

Поділитись: