Політика

Резиденцію «Залісся» відкрили для відвідувачів

Політика/Резиденцію «Залісся» відкрили для відвідувачів
Зберегти
Вигляд

Громадські активісти та журналісти відвідали Державну резиденцію «Залісся».

"Ми хотіли перевірити чи проводились там полювання для Януковича, або його наближених. Ми так зрозуміли, що його зусилля, в плані мисливства, були направлені більше на Дніпровсько-тетерівське господарство. Не зважаючи на це територія залишалась закритою і національний парк там не діяв всі ці роки" - зазначила колишній працівникуправління екології в Київській облаті та активістка Катерина Борисенко.

11 грудня 2009 року Указом Президента України Віктора Ющенко резиденцію було реорганізовано в національний природний парк, проте з моменту виходу Указу Державне управління справами (ДУС) саботує виконання Указів Президента щодо створення на базі державних резиденцій та організацій національних природних парків. 

Державна організація "Резиденція «Залісся» об'єднує заповідно-мисливські угіддя Державного управління справами у Броварському і Вишгородському районах Київської області і частково у Козелецькому районі Чернігівської області. Створена для забезпечення прийняття офіційних делегацій іноземних держав та міжнародних організацій.

Загальна площа території — 40000 гектарів. Розділена на 4 лісництва: Заліське, Деснянське, Рожнянське і Літківське.

Пов`язані новини