Війна

РФ не пускатиме транспорт із окупованого Донбасу на час проведення ЧС-2018 — Держприкордонслужба

19 травня, 2018 19:30
Війна/РФ не пускатиме транспорт із окупованого Донбасу на час проведення ЧС-2018 — Держприкордонслужба
Зберегти
Вигляд
Росія заборонить в'їзд вантажівок, маршрутних та рейсових автобусів із окупованої території Донеччини та Луганщини на час проведення Чемпіонату світу з футболу.

Росія заборонить в'їзд вантажівок, маршрутних та рейсових автобусів із окупованої території Донеччини та Луганщини на час проведення Чемпіонату світу з футболу.

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

За його словами, у період проведення у РФ Чемпіонату з футболу мешканці окупованих територій «будуть фактично відрізані від світу».

Він пояснив, що на час проведення ЧС у Росії посилюються режимні заходи. Зокрема, у період з 1 червня по 17 липня вводяться обмеження на перевезення вантажів та в’їзд пасажирських автобусів на територію низки російських міст.

«Посилення заходів безпеки торкнеться і мешканців тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях. Зокрема, у вказаний період російською стороною буде заборонено в’їзд вантажного автотранспорту, маршрутних та рейсових автобусів із самопроголошених «республік» на територію РФ», — зазначив Слободян.

У зв'язку з цим прикордонники здійснюватимуть посилений контроль по всій ділянці тимчасово неконтрольованого українсько-російського державного кордону.

За даними Держприкордонслужби, така ситуація є не першим випадком.

Раніше повідомлялось, що у Москві перед матчами Чемпіонату світу з футболу заборонять продаж алкоголю.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Росію треба позбавити права на проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році.

Національна суспільна телекомпанія України (НСТУ) вирішила не транслювати Чемпіонат світу з футболу.

Чемпіонат світу з футболу пройде в Росії з 14 червня по 15 липня.

Пов`язані новини