УКРАЇНА

Ряд бюджетних програм може лишиться без фінансування – Мінфін

13 лютого, 2017 17:30
УКРАЇНА/Ряд бюджетних програм може лишиться без фінансування – Мінфін
Зберегти
Вигляд
Розпорядники бюджетних коштів, які не подадуть бюджетні паспорти в належному вигляді до 14 лютого, не зможуть отримати фінансування відповідно до закону.

Розпорядники бюджетних коштів, які не подадуть бюджетні паспорти в належному вигляді до завтра – 14 лютого, не зможуть отримати фінансування відповідно до закону.

Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів України.

У повідомленні зауважується, що станом на 10 лютого не надано 159 або 34% бюджетних паспортів.

В оприлюдненому Мінфіном переліку розпорядників бюджетних коштів, які ще не подали бюджетні паспорти у належному вигляді вказується, зокрема, апарат Верховної Ради, Держуправління справами, Секретаріат Кабінету міністрів, Державна судова адміністрація і низка судових інстанцій, низка міністерств і відомств, включаючи правоохоронні органи, а також Держкомітет телебачення і радіомовлення, Держагентство автомобільних доріг, Антимонопольний комітет, антикорупційні органи, структури Національної академії наук, Фонд держмайна і ряд обласних адміністрацій.

«У разі виникнення проблем з фінансуванням, прохання звертатися до відповідного розпорядника коштів, який не подав вчасно бюджетний паспорт у належному вигляді», – наголошується в повідомленні. Мінфін нагадав, що на затвердження паспортів у рамках законодавства передбачено 45 днів, тобто до 15 лютого.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини