ENRU

Рятувальникам і поліції досі не відоме походження схожих на вибухи звуків у Києві

Держслужба з надзвичайних ситуацій, поліція та Нацгвардія так і не з’ясували, що стало причиною гучних звуків, які мешканці Києва чули вночі 26-27 вересня.

Про це «Українській правді» повідомили у прес-службах відомств.

Речниця ДСНС Києва Світлана Водолага, відповідаючи на запитання, чи можуть звуки бути викликані феєрверками зазначила, що ніхто про подібні заходи не повідомляв.

Вона також нагадала, що у зв’язку з проведенням АТО феєрверки в Києві заборонені. За її словами, у відомстві немає ніяких версій щодо звуків, схожих на вибухи.

«Все, що я можу вам сказати: в нас ніяких надзвичайних ситуацій, які могли бути викликані вибухами, зареєстровано не було», — додала вона.

Речниця поліції Києва Оксана Блищик повідомила, що в поліцію більше ніякої інформації, в тому числі нових повідомлень від мешканців, не надходило.

Речник Нацгвардії Вадим Голуб наголосив, що до схожих на вибухи звуків структура відношення не має.

Увечері 27 версеня близько опівночі мешканці деяких районів Києва і деяких довколишніх населених пунктів повідомляли, що чули звуки, схожі на вибухи.

Такі звуки були чутні у центрі Києва, частково на Лівому березі, а також на Оболоні і Троєщині. Також про них повідомляли мешканці Хотянівки Вишгородського району.

Водночас, раніше Вишгородська райдержадміністрація повідомляла, що з 25 вересня по 25 жовтня на території військового стрільбища ВЧ 3027 Нацгвардії України в Вишгороді будуть проводиться військові навчання.

Згідно з повідомленням, «заняття з виконання вправ стрільб зі стрілецької зброї, гранатометів та озброєння бронетранспортерів» будуть проводитися щодня з 09:00 до 18:00, а по четвергах з 18:00 до 02:00. Проте люди чули звуки, схожі на вибухи в ніч з вівторка на середу.

Нагадаємо, увечері 26 вересня, близько 22:00, у місті Калинівка за 20 кілометрів від Вінниці сталися вибухи на складах із боєприпасами та зброєю. Деякі мешканці висловили версію, що звуки вибухів могли доноситись до Києва.

Водночас, речник АТО Олександр Мотузяник запевнив видання, що «почути Калинівку у Києві неможливо».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram