Співорганізатор музично-спортивного фестивалю Z-Games Максим Капрій наголосив, що Державна служба з надзвичайних ситуацій не попередила відвідувачів про насування шторму.

Про це Карпій повідомив в ефірі Громадського.

«На території проведення фестивалю чергували представники ДСНС, однак ніякої інформації про шторм від них не надходило. Більш того, коли почався шторм – для них це також було несподіванкою», — сказав співорганізатор.

За його словами, внаслідок шторму загинула одна людина від ураження блискавки, ще 3 людини дістали поранень.

Однак, речник ДСНС в Одеській області Андрій Мельник сказав в ефірі Громадського, що рятувальники завчасно надіслали попередження про шторм.

«Щоденно співробітники ДСНС проводять профілактичні заходи по місту з проханням не виходити людей до моря в разі непогоди. Приблизно о 14:30 було направлено повідомлення про можливе погіршення погодних умов», — зазначив Мельник.

Пізніше учасник фестивалю, музикан Дмитро Авксентьєв розповів в ефірі Громадського, що люди не очікували на ураган, тому не знали, як реагувати і куди бігти.

Нагадаємо, 7 серпня на музично-спортивному фестивалі Z-Games у селищі Затока Одеської області обвалилася сцена та накриття внаслідок шторму.

Поділитись: