УКРАЇНА

Рік без Павла: Слідство не назвало жодного підозрюваного у вбивстві Шеремета

20 липня, 2017 00:16
УКРАЇНА/Рік без Павла: Слідство не назвало жодного підозрюваного у вбивстві Шеремета
Зберегти
Вигляд
Слідство за рік не назвало жодного підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета, який загинув 20 липня 2016 року

Слідство за рік не назвало жодного підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета, який загинув 20 липня 2016 року.

У той день машина, в якій він їхав, вибухнула в центрі Києва. Авто належало його цивільній дружині Олені Притулі, співзасновниці видання «Українська правда».

Павло Шеремет до 1997-го працював на батьківщині — у Білорусі. Був критиком режиму Лукашенка. У 1997-му змушений виїхати до Росії. У 2005-му заснував і видавав незалежну онлайн-газету «Білоруський партизан». У 2012-му Павло переїхав до України . Писав для «Української правди», вів ефіри на «ТВі» та «Радио Вести».

Поліція заявила, що допитала понад 1000 осіб, переглянула 150 терабайт відео з камер спостереження. Паралельно журналісти Громадського та OCCRP з’ясували: у ніч перед убивством біля машини Павла перебував колишній співробітник СБУ Устименко.

Після виходу фільму-розслідування президент та голова Нацполіції зустрілися з журналістами. Поліція допитала Устименка, але відпустила. Слідство досі не назвало жодного підозрюваного. Колеги та рідні Павла вимагають чесного і прозорого розслідування

У четвер, 20 липня, у Києві, на місці загибелі Павла, на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка, відбудеться акція на честь пам'яті загиблого журналіста. Після хвилини мовчання хода вирушить до будівлі СБУ, Адміністрації президента та Міністерства внутрішніх справ. Колеги Павла будуть вимагати розслідувати вбивство.

Акцію пам'яті #РікБезПавла Громадське транслюватиме наживо: дивіться о 7:30 20 липня.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини