Рішення Верховного суду Російської Федерації про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу буде оскаржуватися в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ).

Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров.

«Оскільки ми відгукнулися на заклики наших європейський партнерів і подали апеляційну скаргу до Верховного суду Росії, хоч і розуміли, чим це закінчиться; оскільки ми цей етап пройшли, то тепер наступним етапом буде подача в Європейський суд з прав людини», — сказав він.  

Чубаров також зазначив, що терміни подачі позову в ЄСПЛ залежать від підготовки необхідних документів.

«У російській правовій системі ніяких формальних моментів у нас не залишилося вже, так що як можна швидше, в міру підготовки вони будуть там», — додав він.

Крім того, він поінформував, що Меджліс кримськотатарського народу буде продовжувати свою діяльність, незважаючи на заборону.

«Ніхто не зможе за допомогою заборони діяльності Меджлісу прининити боротьбу кримських татар за свої права», — підкреслив Чубаров. 

Нагадаємо, 26 квітня влада анексованого Криму заборонила Меджліс кримськотатарського народу. Організацію визнали екстремістською і заборонили її діяльність в Росії. 

29 вересня Верховний суд РФ визнав законним заборону Меджлісу. 

Читайте також: Порошенко про заборону Меджлісу: «Справа Сталіна живе». 

Поділитись: