Антимонопольний комітет України переніс ухвалення рішення про визнання компанії «ДТЕК» Ріната Ахметова монополістом на ринку генерації теплової електроенергії на 17 січня 2019 року.

Причиною перенесення рішення стала «необхідність ознайомитися з новими матеріалами справи».

«Після сьогоднішніх бурхливих обговорень по справі групи компаній ДТЕК Антимонопольний комітет переніс прийняття рішення на 17 січня», — повідомив голова асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг Андрій Герус.

Зазначимо, що Антимонопольний комітет почав розслідування проти компанії «ДТЕК!, що належить українському олігарху Рінату Ахметову, ще у 2015 році. Зокрема, компанію «ДТЕК» підозрюють у порушенні антимонопольного законодавства та фактичний монополізм на ринку постачання електроенергії. У самій компанії «ДТЕК» відкидають всі звинувачення.

Компанія ДТЕК — одна з найбільших енергетичних корпорацій у Східній Європі. Їй належить 9 з 15 українських теплоелектростанцій, а також 17 шахт та вугільнозбагачувальні комплекси. Загалом, компанія є фактичним монополістом на ринку генерації теплової електроенергії в Україні.

Попередні засідання Антимонопольного комітету у цій справі було зірване через те, що позивачі — НКРЕКП та Укренерго — не прибули на засідання. У Антимонопольному комітеті тоді заявили, що розглядатимуть справу навіть без позивачів.

Поділитись: