Економіка / Бізнес

Рішення про монопольне становище компанії Ахметова перенесли на місяць

Інтерфакс-Україна
Економіка/Бізнес/Рішення про монопольне становище компанії Ахметова перенесли на місяць
Зберегти
Вигляд
Антимонопольний комітет України переніс ухвалення рішення про визнання компанії «ДТЕК» Ріната Ахметова монополістом на ринку генерації теплової електроенергії на 17 січня 2019 року.

Причиною перенесення рішення стала «необхідність ознайомитися з новими матеріалами справи».

«Після сьогоднішніх бурхливих обговорень по справі групи компаній ДТЕК Антимонопольний комітет переніс прийняття рішення на 17 січня», — повідомив голова асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг Андрій Герус.

Зазначимо, що Антимонопольний комітет почав розслідування проти компанії «ДТЕК!, що належить українському олігарху Рінату Ахметову, ще у 2015 році. Зокрема, компанію «ДТЕК» підозрюють у порушенні антимонопольного законодавства та фактичний монополізм на ринку постачання електроенергії. У самій компанії «ДТЕК» відкидають всі звинувачення.

Компанія ДТЕК — одна з найбільших енергетичних корпорацій у Східній Європі. Їй належить 9 з 15 українських теплоелектростанцій, а також 17 шахт та вугільнозбагачувальні комплекси. Загалом, компанія є фактичним монополістом на ринку генерації теплової електроенергії в Україні.

Попередні засідання Антимонопольного комітету у цій справі було зірване через те, що позивачі — НКРЕКП та Укренерго — не прибули на засідання. У Антимонопольному комітеті тоді заявили, що розглядатимуть справу навіть без позивачів.

Пов`язані новини