Уряд ухвалюватиме рішення про зміну керівництва стратегічно важливих енергетичних підприємств лише після проведення оцінки ефективності їхньої діяльності.

Про це повідомляють у прес-службі Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

«Проте, будь-які зміни будуть прийматися за результатами оцінки діяльності та показників ефективності роботи компаній у відповідності до процедури. Нових керівників у разі потреби призначатимуть на конкурсній основі, щоб залучити до управління стратегічними підприємствами фахівців високого рівня», — повідомили у Міненерго.

У відомстві наголошують, що ані Нафтогаз, ані Укренерго не підпорядковуються Міненерго, тому рішення про зміну керівництва цих компаній ухвалюватиме Кабінет міністрів чи Міністерство фінансів (якому підпорядковується Укренерго).

Зазначимо, що проведення конкурсу на нове керівництво Нафтогазу вже встиг підтримати виконавчий директор компанії Юрій Вітренко, який, однак, заявив, що такий конкурс навряд чи відбудеться до кінця 2019 року.

2 грудня Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель повідомив про те, що уряд ухвалив політичне рішення оновити керівництво Нафтогазу, Укренерго та інших стратегічно важливих енергетичних компаній. Напередодні Міністр енергетики звільнив голову Енергоатому Юрія Недашковського.

Поділитись: