Політика

Різаненко: 10% бюджету Україна витратить на обслуговування боргів

Політика/Різаненко: 10% бюджету Україна витратить на обслуговування боргів
Зберегти
Вигляд

Позичені у Росії гроші, за проектом державного бюджету на 2014 рік, Україна витратить більше на споживання, ніж на розвиток, заявив народний депутат, член бюджетного комітету парламенту Павло Різаненко на Громадському.

«Цифри – це дуже вперта річ. Сказали, що візьмемо у Росії 15 мільярдів (3 мільярди в цьому році і 12 мільярдів – у наступному). 12 мільярдів – це маже 100 мільярдів гривень. Якщо подивитись на бюджет, то він має структуру – видатки споживання і видатки розвитку. Всі видатки розвитку – це 48 мільярдів. Все інше – це видатки споживання. Цифри чітко демонструють, що ми беремо в борг більше, ніж іде на розвиток», – сказав Різаненко в ефірі Громадського.

За словами Різаненка, 46 мільярдів гривень у 2014 році Україна планує витратити на обслуговування власних боргів (у 2013 році на цю статтю витратили 30 мільярдів).

В Державному комітеті з питань бюджету не змогли відповісти, коли відбудеться засідання комітету з питань розгляду державного бюджету на 2014 рік. Повідомили лише, що парламент розглядатиме документ 16 грудня. 

Повна версія розмови ТУТ.

Пов`язані новини