Українська гімнастка Ганна Різатдінова стане основною претенденткою на золоту медаль Олімпіади в Ріо у разі відсторонення від змагань усієї російської збірної.

Про це в ефірі Громадського сказав Сергій Даценко, кореспондент «Спорт-Експрес в Україні».

«У разі, якщо Міжнародний олімпійський комітет прийме рішення не допустити на Ігри у Ріо не тільки російських легкоатлетів, а й усю збірну, у нас різко зростають шанси в художній гімнастиці. Бо наша Ганна Різатдінова вона уже досвідчена та майстерна спортсменка, можна казати про те, що вона може сперечатися за золоту нагороду.Якщо в Ріо не буде її основних суперниць – росіянок Яни Кудрявцевої та Маргарити Мамун, то автоматично Різатдінова стає фаворитом номер один. Звичайно у неї є досить серйозна конкуренція – це і білоруска Мелитина Станюта, і з Болгарії можна чекати сюрпризу, і з Франції, і з Азербайджану, але все ж таки ці дві росіянки – це були беззаперечні лідери, і Кудрявцева, якщо там не виникне якийсь форс-мажор була олімпійською чемпіонкою заздалегідь», – сказав Даценко.

Він також розповів, що вимоги до спортсменів-учасників Ігор постійно зростають, тому цьогоріч від України на Олімпіаду їде найменш чисельна збірна.

«Від наших спортсменів очікують 22-23 медалі загалом. Я не поділяю такий оптимізм, оскільки на це є певні суб’єктивні та об’єктивні причини. Не дарма у нас найменш чисельна збірна за всі роки участі у літніх Олімпіських іграх. Це пов’язано з тим, що критерії відбору на Ігри постійно зростають, кваліфікаційні нормативи стають дедалі жорсткішими і не всі наші атлети та представники певних видів спорту з ними можуть впоратися. Тим не менше, не можна сказати, що 205 спортсменів – це маленька делегація. Це солідна цифра, як для нашої країни. Будемо сподіватися, що така кількість виллється у якість», – сказав Даценко.

Разом з тим за версією Infostrada Sports українська олімпійська збірна може розраховувати на 23 нагороди, з-поміж них на 6 золотих.

Поділитись: