Війна

РНБО може розглянути введення воєнного стану в Україні – Турчинов

Війна/РНБО може розглянути введення воєнного стану в Україні – Турчинов
Зберегти
Вигляд
lead

Рада національної безпеки і оборони може розглянути введення воєнного стану в Україні через ситуацію на Донбасі.

Про це повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов.

За його словами, активні «агресивні дії російських окупаційних військ призводять до системного погіршення ситуації на сході нашої країни».

«Безперервні обстріли із застосуванням російськими агресорами забороненої Мінськими угодами потужної зброї, сучасних засобів наведення та корекції вогню призводять до значних втрат серед наших військових. За останню добу ми втратили 7 українських військових, 14 - поранено», – сказав він.

Турчинов також підкреслив, що наші військові «чітко дотримуються Мінських угод та використовують зброю лише у відповідь на криваві провокації російських окупантів».

Секретар РНБО повідомив, що через дипломатичні канали Україна поінформувала своїх західних партнерів щодо цинічного та зухвалого порушення агресором Мінських домовленостей.

«У разі продовження цих небезпечних тенденцій Україна вживатиме всіх необхідних заходів для захисту цілісності нашої країни і безпеки громадян аж до внесення до порядку денного РНБО питання про введення воєнного стану», – цитує Турчинова прес-служба РНБО.

Нагадаємо, за даними штабу АТО за добу на Донбасі загинули 7 військових, 14 дістали поранень.

Пов`язані новини