УКРАЇНА

РНБО схвалила збільшення фінансування силовиків у поточному році

УКРАЇНА/РНБО схвалила збільшення фінансування силовиків у поточному році
Зберегти
Вигляд

Рада національної безпеки і оборони України на засіданні в середу підтримала рішення Кабінету міністрів про внесення змін до держбюджету на 2016 рік з метою збільшення фінансування Міністерства оборони, Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міноборони, Національної поліції, Державної прикордонної служби та інших силових структур.

«Передбачено збільшити фінансування Міністерства оборони України на 3 млрд 800 млн грн, Головного управління розвідки Міністерства оборони України – на 175 млн грн, Національної поліції України – на 2 млрд 4 млн 800 тис. грн, Державної прикордонної служби України та інших силових структур – на 782 млн 700 тис. грн, Служби безпеки України – на 128 млн 500 тис. грн., Управління державної охорони України – на 51 млн грн», – повідомляє прес-служба РНБО за підсумками засідання.

Особливу увагу було приділено питанням соціального забезпечення військовослужбовців та поліцейських.

Раніше у вересні РНБО доручила Кабміну внести зміни в закон «Про державний бюджет України на 2016 рік» для збільшення фінансування основних силових структур.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду 27 вересня заявив, що Кабмін має намір внести до Верховної Ради законопроект про зміни до держбюджету-2016 року для збільшення фінансування силових відомств вже на наступному тижні.

Пов`язані новини