СБУ має проаналізувати інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн, для запровадження проти них санкцій.

СБУ має проаналізувати інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн, для запровадження проти них санкцій.

Про це сказав Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов, передає прес-служба РНБО.

Таким чином він прокоментував поширену російськими федеральними ЗМУ заяву голови комітету Держдуми РФ у справах національностей Руслана Бальбека про те, що в анексований Крим прибули з триденним візитом близько 20 осіб, серед яких депутати Європарламенту, а також політики з країн Європейського союзу, СНД і Латинської Америки.

«СБУ має підготувати і подати на розгляд до РНБО перелік офіційних осіб з Європарламенту, а також політиків з країн Європейського союзу, СНД і Латинської Америки, які за повідомленнями російських ЗМІ, прибули з триденним візитом до анексованого Криму», – сказав він.

За словами О. Турчинова у випадку підтвердження даної інформації на засіданні РНБО буде розглянуто питання щодо запровадження проти них санкцій.

«Окрім того, перевірці підлягає також інформація щодо перебування у Криму громадян України. У випадку підтвердження інформації щодо участі у цій пропагандистській акції українських громадян, проти них мають бути відкриті кримінальні провадження, відповідно до чинного законодавства», –додав секретар РНБО.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile