З оновленого переліку санкцій Ради національної безпеки та оборони України зникли два лотерейних оператори — «МСЛ» та «Патріот».

З оновленого переліку санкцій Ради національної безпеки та оборони України зникли два лотерейних оператори — «МСЛ» та «Патріот».

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на оновлений список санкцій, опублікований на сайті Адміністрації президента.

Санкції на лотерейних операторів наклали у зв'язку з їхньою причетністю до російських бізнесменів та можливим фінансуванням російської армії.

За даними журналістського розслідування програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», до запровадження санкцій компанія «МСЛ» була найбільшим оператором лотерей в Україні, в той час як нинішній лідер — компанія «УНЛ», яку пов'язують з народними депутатами від БПП — була найменшою.

Також журналісти стверджують, що наразі «МСЛ» пов'язують із двома депутатами — Віталієм Хомутинніком та Сергієм Пашинським.

«На ринку говорять про їхнє залучення для вирішення санкційних проблем компанії, зокрема, за частку в ній. Хомутиннік, і Пашинський в коментарях програмі «Наші гроші з Денисом Бігусом» цю інформацію заперечили», — повідомляють у розслідуванні журналісти.

Нагадаємо, що букмекерська діяльність, якою частково займаються оператори лотерей, заборонена в Україні з 2009 року.

Обороти найбільших операторів лотерей у 2017 році склали близько 1,3 мільярдів гривень.

Раніше в Мінфіні оголосили, що хочуть легалізувати гральний бізнес та оцінили доходи до бюджету від нього на рівні 5 мільярдів гривень щороку.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile