УКРАЇНА

Робота юристів «Укрзалізниці» призводить до збитків державі — міністр Омелян

УКРАЇНА/Робота юристів «Укрзалізниці» призводить до збитків державі — міністр Омелян
Зберегти
Вигляд
Міністерство інфраструктури спільно з «Укрзалізницею» працювало над тим, аби судові рішення були на користь компанії. Проте «Укрзалізниця» програє одну боргову справу за іншою.

На переконання міністра інфраструктури Володимира Омеляна, робота юристів «Укрзалізниці» призводить до значних збитків державі через велику кількість програних боргових справ. Про це він розповів в ефірі Громадського.

«Непокоїть фінансовий стан «Укрзалізниці». У нас є низка дуже дивних, швидких судових рішень», — сказав міністр.

За його словами, Міністерство інфраструктури спільно з «Укрзалізницею» максимально відтягувало судові рішення та працювало над тим, аби вони були на користь компанії. Проте «Укрзалізниця» програє одну боргову справу за іншою.

«Укрзалізниця була винна банку ПУМБ близько 800 млн грн. Виноситься рішення, ці гроші в ту ж добу списуються з рахунків, все о’кей», — сказав Омелян, додавши, що таких рішень дуже багато.

«Це насправді некоректно. Це означає, що є величезна проблема з фахом юристів. Дуже дивні юристи були призначені на початку», — запевнив міністр.

«На «Укрзалізниці» можуть і повинні працювати кращі кадри «країни. Це величезна компанія, яка може дозволити собі взяти «топів» і оплатити якісно їхню роботу за ринковою ціною. Цього не сталося. Беруть «ноунеймів» незрозуміло звідки, які своєю роботою приносять збиток державі», — підкреслив він.

Омелян також зазначив, що прибуток у 300 млн грн у 2016 році, заявлений керівництвом «Укрзалізниці», є маніпуляцією, оскільки у 2015 підприємтсво отримало збитків на суму 16 млрд.

Володимир Омелян також повідомляв, у Мінінфраструктури забрали управління «Укрзалізницею» для збереження корупційних схем

Також він зазначав, що «Укрзалізниця» купуватиме паливо WOG дорожче за ринкову ціну.

Нагадаємо, у Мінінфраструктури підтвердили передачу управління «Укрзалізницею» Кабміну.

Після цього голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун заявляв, що зіткнувся з саботажем і блокуванням на рівні Міністерства інфраструктури.

Пов`язані новини