УКРАЇНА

Роботу Алчевського комбінату призупинено на 10 днів через блокаду залізниці

15 лютого, 2017 14:29
УКРАЇНА/Роботу Алчевського комбінату призупинено на 10 днів через блокаду залізниці
Зберегти
Вигляд
lead
Алчевський металургійний комбінат 13 лютого призупинив роботу через відсутність поставок сировини внаслідок блокування залізниці.

Алчевський металургійний комбінат, який знаходиться на підконтрольній бойовикам території Луганської області, 13 лютого призупинив роботу на 10-денний термін через відсутність поставок сировини внаслідок блокування залізниці.

Про це Громадському повідомили працівники підприємства.

«Комбінат зупинено на 10 днів через відсутність сировини. Всіх перевели на п’ятиденний графік», – розповіли працівники.

При цьому, за їх словами, якщо поставки не відновлять у протягом цих 10 днів, то комбінат консервуватимуть на більш тривалий період. Але навіть за умови відновлення роботи, доменні печі доведеться ремонтувати через їх простій.

Нагадаємо, що комбінат контролюється корпорацією «Індустріальний союз Донбасу», а залізорудна сировина поставляється туди залізницею з гірничо-збагачувальних комбінатів групи «Метінвест», які знаходяться на підконтрольній Україні території.

Нагадаємо, що 10 лютого учасники акції з «економічної блокади» окупованого Донбасу заблокували магістраль Ясинувата-Костянтинівка на ділянці поблизу станції Фенольна.

2 лютого «Штаб блокади торгівлі з окупантами» перекрив колію поблизу Бахмута.

А 25 січня була заблокована залізниця «Луганськ-Лисичанськ-Попасна» на ділянці Гірське-Золоте для припинення торгівлі з незаконними збройними формуваннями.

Зауважимо, що 6 лютого на трасі під Бахмутом стались сутички учасників «блокади» з поліцією. У свою чергу, міністр із питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш вважає, що дії учасників «економічної блокади» окупованого Донбасу суперечать українському законодавству, а тому дії поліції щодо «блокадників» є абсолютно обґрунтованими.

13 лютого глава Міненерго повідомив, що відомство «ініціюватиме введення надзвичайного стану в енергетиці».

Проте на засіданні 14 лютого Кабмін не став розглядати введення надзвичайних заходів в енергетиці.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини