На Донеччині було відновлено роботу низки важливих об’єктів інфраструктури Донбасу, що були пошкоджені в результаті обстрілів з боку бойовиків. Зокрема, вдень 25 грудня відновили роботу Донецької фільтрувальної станції, яка здійснює водопостачання до міст Авдіївка та Ясинувата

На Донеччині було відновлено роботу низки важливих об’єктів інфраструктури Донбасу, що були пошкоджені в результаті обстрілів з боку бойовиків. Зокрема, вдень 25 грудня відновили роботу Донецької фільтрувальної станції, яка здійснює водопостачання до міст Авдіївка та Ясинувата.

Про це повідомив керівник Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін генерал-майор Анатолій Петренко, передає прес-центр штабу АТО.

За його словами, основні ремонтні роботи були виконані станом на 15 годину 25 грудня.


Червоним позначено лінію розмежування на Донбасі

«Лише за минулий тиждень незаконні збройні формування 11 разів завдавали вогневих ударів по місцях, де немає позицій Збройних Сил України. У результаті ворожих обстрілів було пошкоджено низку важливих об’єктів інфраструктури Донбасу. Так, без подачі електроенергії залишилась Донецька фільтрувальна станція, яка здійснює водопостачання міст Авдіївка та Ясинувата. Під загрозою повної зупинки опинився Авдіївський коксохімічний завод. Також було пошкоджено високовольтні лінії електропередач до підстанцій, що забезпечують водопостачання міст Торецьк, Горлівка, Донецьк та Маріуполь. Без питної води могли залишитись понад півмільйона мирних мешканців. Офіцери української сторони СЦКК вжили оперативних заходів для негайного проведення ремонтно-відновлювальних робіт», — йдеться у повідомленні.

Раніше, 19 листопада, була знеструмлена Донецька фільтрувальна станція, в результаті чого припинено водопостачання Авдіївки, частково Донецька і Ясинуватої, селищ Верхньоторецьке, Василівка і Спартак.

5 грудня жителям прифронтової Авдіївки, Верхньоторецького і навколишніх населених пунктів в повному обсязі відновили водопостачання.

Поділитись: