ENRU

Роботу Південнодонбаського водогону відновили — СЦКК

Ремонтні бригади відновили роботу Південнодонбаського водоводу.

Про це повідомляє українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню, передає прес-центр штабу АТО.

«Українська сторона СЦКК повідомляє про те, що 10-го червня близько 12.00 ремонтно-відновлювальні роботи на Південнодонбаському водоводі були успішно завершені. Насосна станція першого підйому водоводу знову працює та забезпечує водою населення Донбасу», — йдеться у повідомленні.

Прес-центр штабу АТО

Завдяки запуску станції Донецька фільтрувальна станція перейшла на штатний режим роботи. Раніше вона працювала на резервному джерелі водопостачання

«Пішла вода на Червоноармійську та Великоанадольську фільтрувальні станції, що обслуговують близько 400 тисяч людей на півдні Донецької області. Отримали технічну воду та відновили виробничі потужності великі підприємства регіону, зокрема, Авдіївський коксохімічний завод та Курахівська ТЕС», — повідомляє СЦКК.

Нагадаємо, Південндонбаський водогін зупинив роботу через обстріл 8 червня. Внаслідок цього понад 350 тисяч людей зіткнулися з нестачею води.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram