Світ

Роботу в компаніях Amazon і Tesla назвали найнебезпечнішою в США

26 квітня, 2018 21:45
Світ/Роботу в компаніях Amazon і Tesla назвали найнебезпечнішою в США
Зберегти
Вигляд
Національна рада з безпеки та гігієни праці США (National COSH) опублікувала назвала компанії, які більше за інших піддають своїх працівників ризику.

Національна рада з безпеки та гігієни праці США (National COSH) опублікувала назвала компанії, які більше за інших піддають своїх працівників ризику.

У першість антирейтингу потрапили Amazon і Tesla, повідомляє Gizmodo.

Для складання звіту «The Dirty Dozen 2018» рада отримала інформацію від активістів охорони здоров'я та безпеки. Серед критеріїв — серйозність травм робітників, схильність невиправданого та передбачуваність ризику та діяльність працівників щодо поліпшення умов їх здоров'я і безпеки.

За інформацією ради, на складах Amazon з 2013 року загинули сім робочих. При цьому троє з цих смертей сталися протягом п'яти тижнів в 2017 році.

У доповіді вказується, що генеральний директор Amazon Джефф Безос зараз є найбагатшою людиною в світі, а його компанія займається купівлею місця для своєї другої штаб-квартири.

«Його велике багатство багато в чому залежить від бізнес-моделі, яка характеризується невпинним темпом роботи і постійним моніторингом співробітників», — йдеться в звіті.

Також зазначається, що Tesla применшує кількість і серйозність травм на робочому місці. Так, число травм на заводі у Фрімонті на 31% вище, ніж в середньому по галузі в 2015 і 2016 роках, а рівень серйозних травм на 83% вище, ніж в середньому по галузі в 2016 році.

Також в десятку компаній з найгіршими уомави праці включили Lowe's, Dine Brands Global, Inc. сільськогосподарські ферми, фабрику з виробництва косметики та компанію з управління відходами.

Раніше президент США Дональд Трамп звинуватив Amazon у несплаті податків.

Пов`язані новини