Координатор проекту «Роби вибори» в Україні Остап Походжай в ефірі hromadske.tv прокоментував перебіг поточної виборчої компанії та перспективи політичної системи України.

Він пояснив, що їх проект повинен закласти нову виборчу культуру в Україні — спонукати громадян голосувати розумом, а не на основі передвиборчої агітації.

Онлайн і офлайн активісти проекту ведуть просвітницьку кампанію щодо голосування, зокрема розвінчують популістичні гасла.

«Більшість молодих людей не будуть голосувати, бо не бачать, як це може змінити їх життя... Ми вирішили [провести кампанію], щоб показати людям, яка дихотомія виникає», - прокоментував Похождай нещодавну мережеву кампанію щодо пояснення різниці повноважень місцевої та центральної влади.

Фото: Роби вибориФото: Роби вибори

«Коли ви голосуєте на місцевих виборах, ви обираєте не ту людину, яка закріплена за вами на окрузі, а за всю партію, весь її список, тому ознайомтеся з усім списком і голосуйте за тих, де найбільше достойних людей,... Навіть три-чотири-п’ять добрих людей у міській раді — це вже велика сила, разом з якої можна багато поміняти», - резюмував він.

hromadske.tv

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile