Родичі вбитої під Києвом екс-учасниці добровольчого батальйону АТО Аміни Окуєвої вирішили поховати її без публічного прощання.

Родичі вбитої під Києвом екс-учасниці добровольчого батальйону «Київ-2» Аміни Окуєвої вирішили поховати її без публічного прощання.

Про це з території мечеті Ісламського культурного центру, де мало відбутися прощання з Окуєвою, повідомляє кореспондентка Громадського.

Як анонсував раніше Муфтій Саід Ісмагілов, з Окуєвою мали прощатися у вівторок, 31 жовтня на території мечеті.

Однак, як стало відомо Громадському, матір загиблої не захотіла, щоб це було публічне прощання.

«Щойно зателефонував чоловік Окуєвої — Адам Осмаєв і сказав, що прощання з нею не буде... її вже, ймовірно, поховали в іншому місці, але це було не публічно», — повідомила кореспондентка Настя Станко.

Згодом Муфтій Саід Ісмагілов повідомив, що Окуєву поховали 1 листопада і уточнив, що це було не в Києві. «Аміну щойно поховали за її власним заповітом, поруч з її командиром Ісою Мунаєвим», - написав він. 

Крім того, Громадському стало відомо, що Окуєва задовго до першого замаху в червні цього року, написала заповіт. У заповіті вона вказала, де хоче бути похована.

Увечері 30 жовтня в Глевасі під Києвом унаслідок обстрілу автомобіля загинула доброволець АТО Аміна Окуєва, її чоловіка поранили. На території Київської області введено план «Сирена».

Поліція повідомила, що в Окуєву й Осмаєва стріляли з автоматичної зброї. Подружжя в момент нападу не було під охороною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я хотіла пояснити людям, що головний ворог — Путін»: ким була убита Аміна Окуєва.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile